İhalemerkezim.com; bir Saldere Group Otomotiv Kuruluşudur. 

2003 Yılından itibaren otomotiv sekröründe yer alan aile şirketimiz; konut, işyeri ve otomotiv hasar yönetimi konusunda uzman kadrosuyla 2011 yılında Otomotiv'i kurmuştur.


Yurtiçi ve Yurtdışı birçok noktada hasar yönetimi, servis organizasyonları  ve onarımlar konusunda hizmet veren firmamız; sigorta şirketleri için ihtiyaç olan emtia, hasar yönetimi ve sovtaj sektörüne yeni bir pencere açarak 2015 yılından itibaren çalışmalarını sürdürdüğü projesi İhalemerkezim.com'u kurmuştur.

İhalemerkezim.com hasarlı-hasarsız, 2.el, sıfır araç ve otodışı tüm ürünleri son kullanıcıya elektronik ihale portalı üzerinden üyelik koşuluyla ulaştıran ve alım-satım işlemleri için sigorta şirketleri, anlaşmalı kurum ve kuruluşların aracılık hizmetlerini profesyonelce yürüten bir kuruluştur. Sektörde güçlü iş ortakları, tecrübeli kadrosu, geniş ürün ve üye portföyü ile sovtaj değeri olan her ürünü En güvenilir ve En hızlı şekilde alıcısına ulaştırmayı ilke edinmiş kuruluşumuz yenilikçi vizyonu ve ihale sistemi ile sektöre farklı bir bakış açısı ve çözüm ortaklarına değer katmıştır.